Pieredzes un iedvesmas bagāts brauciens uz Zemgali. Ko mēs redzējām? Kas mūs iedvesmoja? 

2019-10-10

2019.gada 9.oktobrī PPP biedrība “Zied zeme” sadarbībā ar biedrību “Lauku partnerība “Lielupe”” kopā ar 23 uzņēmumu, biedrību, pašvaldību pārstāvjiem, kā arī pašnodarbinātajām personām no Lielvārdes, Ķeguma, Ikšķiles, Ogres un Baldones novadiem devās iedvesmas un LEADER projektu pieredzes apmaiņas izbraukuma seminārā “IEDVESMOJIES! MĀCIES! RADI!”

IEDVESMOJIES! MĀCIES! RADI!

2019-09-26

Šī gada 9.oktobrī Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied zeme” sadarbībā ar Lauku partnerību „Lielupe” nodrošinās informācijas un pieredzes apmaiņas izbraukuma semināru projektu ideju radīšanā – IEDVESMOJIES! MĀCIES! RADI! 

Atbalsts dalībai informācijas un pieredzes apmaiņas semināros vai konferencēs

2019-09-25

Potenciālajiem projektu iesniedzējiem ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu dalībai informācijas un pieredzes apmaiņas semināros vai konferencēs Latvijā vai citās Eiropas Savienības dalībvalstīs. PPP biedrība “Zied zeme” sedz dalības izmaksas pasākumā, tostarp, reģistrācijas un dalības maksu, transporta izmaksas, uzturēšanās izmaksas un ceļojumu apdrošināšanas izmaksas. 

 

Aizvadīts pieredzes apmaiņas izbraukuma seminārs Sēlijā.

2019-09-10

2019.gada 29.augustā PPP biedrība "Zied zeme" viesojās pie Lauku partnerības "Sēlija", kur skatīja realizētos LEADER projektus kultūrā, veselībā un uzņēmējdarbībā. Izbraukuma seminārā piedalījās PPP biedrība "Zied zeme" darbinieki, padomes locekļi un biedri, Pupukis in sky, Baldones, Lielvārdes un Ķeguma novada pašvaldību pārstāvji, vairākas fiziskas personas, Lielvārdes novada sieviešu biedrība "Iespēja", SIA "Adenta.eu", LIKA, IK "ASS LJ", kā arī pārstāvis no IK Jaunieši.