Iepazīsti Zied zemi, piedaloties “EXIT RĪGA" velo orientēšanās posmā Ikšķiles novadā, un laimē atpūtu Riekstukalnā vai Lūšu takā!

19.08.2020

No 19. līdz 23.augustam Ikšķiles novadā norisināsies desmitais “EXIT RĪGA” velo orientēšanās posms. Piedalies sacensībās un izmanto iespēju, iepazīstot Ikšķiles novadā realizētos LEADER projektus, laimēt dāvanu karti atpūtai aktīvās atpūtas kompleksā “Riekstukalns” vai dāvanu karti disku golfa spēlei 5 personām disku golfa laukumā “Lūšu taka”.

Kā notiks velo orientēšanās sacensības?

  • Piedalīties sacensībās var ikviens bez vecuma ierobežojuma;
  • Piedalīties var vienā vai visās kārtās;
  • Lai piedalītos aktivitātē, nepieciešams telefonā lejupielādēt aplikāciju Qrenteerings;
  • Vienā komandā var būt vienas ģimenes locekļi, pāris vai 2 draugi, lai ievērotu visus noteiktos pulcēšanās ierobežojumus;
  • Reģistrēšanās sacensībām un vairāk informācijas – mājaslapā www.exitriga.lv;
  • Kārtai noslēdzoties tiks izlozētas dāvanas no Ikšķiles novada pašvaldības un posma atbalstītājiem.

Reģistrēšanās Ikšķiles novada kārtai ŠEIT.

Nolikums atrodams ŠEIT.

Visbiežāk uzdotie jautājumi ŠEIT.

image, 452x236px, 22.13 KB

Kā piedalīties konkursā “Iepazīsti Zied zemi”?

  • Piedalies “EXIT RĪGA” velo orientēšanās Ikšķiles novada posmā!
  • Starp kontrolpunktiem atrodi realizētu LEADER projektu, nofotografējies pie tā un attēlu publicē Facebook, ierakstā atzīmējot @ziedzeme , @riekstukalns, @lusutaka un @exitriga , izmantojot tēmturi #LEADER. 
  • Starp publicētajiem foto 24.08.2020 plkst. 15.00 tiešraidē PPP biedrība “Zied zeme” Facebook kontā izlozēsim dāvanu karti atpūtai aktīvās atpūtas kompleksā "Riekstukalns" un dāvanu karti disku golfa spēlei 5 personām Disku golfa laukumā “Lūšu taka”.

image, 452x320px, 90.4 KB

EXIT RĪGA orientēšanās kārtas ir jau norisinājušās Lielvārdes, Stopiņu, Baldones, Ķeguma, Ādažu, Ogres, Ropažu, Ķekavas un Salaspils novados, kur piedalījās arī PPP biedrība “Zied zeme” komandas “Zied zeme” un “CoLabora Lielvārde”. Pēc Ikšķiles novada posma noslēguma gaidāmas arī turpmākas velo orientēšanās sacensības Mārupes, Babītes, Olaines un Garkalnes novados. Aicinām iepazīties ar grafiku un pagatināt savu vasaru, piedoties šajā velo-piedzīvojumā.

Sacensību nolikums un visa informācija par norisi tiks publicēta www.exitriga.lv un EXIT RĪGA Facebook kontā.

Informāciju sagatavoja: Iluta Jansone

T: +37122041406

E: iluta@ziedzeme.lv

image, 452x71px, 28.81 KB