Guidebook Transnatuonal Innovation Camps for Youth

2017-10-31

Šeit atradīsi projekta Transnatuonal Innovation Camps for Youth noslēgumā tapušo rokagrāmatu, kas apkopo mūsu pieredzi un pdomus, un palīdzēs ikvienam līdzīgu pasākumu organizēšanā:

https://issuu.com/rieska/docs/guidebook_web

 

image, 450x303px, 174.03 KB

 

Video, ka vizuāli sniedz priekšstatu par projekta aktivitātēm:

 

Ielūgums uz forumu "PRAKTISKI ATBALSTA PASĀKUMI UZŅĒMĒJDARBĪBAS SEKMĒŠANAI“ 31. oktobrī plkst. 10:00 Ogres biznesa inkubatorā

2017-10-19

PPP biedrība Zied zeme un Ogres biznesa inkubators aicina Jūs piedalīties uzņēmējdarbības vides veidotāju un ietekmētāju forumā ar nosaukumu "PRAKTISKI ATBALSTA PASĀKUMI UZŅĒMĒJDARBĪBAS SEKMĒŠANAI“ šī gada 31. oktobrī plkst. 10:00 Ogres biznesa inkubatora telpās Akmeņu iela 47, Ogre, 2.stāvs.

Šī būs tikšanās, kuras laikā dzirdēsim starpatskaiti par Ogres biznesa inkubatora darbību, pieredzes stāstu par Madonas biznesa ideju ceha panākumu noslēpumiem, prezentācijas par radošiem uzņēmējdarbības veicināšanas pasākumiem pašvaldībās, starptautisko jauniešu biznesa inkubatoru Somijā un jauniešu biznesa nometnēm TranssInnCamp. 

Kopīgi meklēsim atbildes arī uz to, kādi ir izaicinājumi, risinājumi un sadarbības iespējas efektīviem pasākumiem uzņēmējdarbības sekmēšanai?

Dienas otrajā daļā - PPP biedrība “Zied zeme” 5. projektu konkursa kārtas biznesa projektu prezentācijas un klausītājiem iespēja uzdot jautājumus un sniegt priekšlikumus.

Pieteikšanās līdz 27. oktobrim:

Māris Cīrulis, maris@ziedzeme.lv, 29782159 vai

Ilze Linkuma, Ilze.Linkuma@liaa.gov.lv, 26546948.

image, 450x636px, 135.25 KB

Zied zemes jaunieši pierāda sevi starptautiskā nometnē

2017-04-10

Marta pēdējā nedēļā Ikšķiles novada atpūtas kompleksā “Turbas” norisinājās PPP biedrība “Zied zeme” organizēta starptautiska jauno uzņēmēju nometne “TransInnCamp”, kurā piedalījās 26 dalībnieki no četrām valstīm: Latvijas, Somijas, Ungārijas, Rumānijas. Nometnes mērķis ir ar inovatīvu un izzinošu metožu palīdzību stiprināt jauniešu kompetenci uzņēmējdarbībā un veicināt jauniešu iesaisti lauku teritoriju attīstībā.

Piesakies Zied zeme jauno uzņēmēju nometnei TransInnCamp no 28.03.-02.04.2017

2017-02-16

Vēlies uzsākt vai attīstīt savu biznesu? Tev ir biznesa ideja, bet nepieciešama iedvesma un palīdzība idejas attīstībai? Vēlies sagatavot biznesa plānu? Plāno iesniegt projektu LEADER vai citā projektu konkursā? Nezini, ar ko sākt? Tad piesakies starptautiskai jauno uzņēmēju nomentei. Nometnē piedalīsies jaunieši no Latvijas, Somijas, Ungārijas un Rumānijas, kā arī zinoši uzņēmēji un konsultanti, kas palīdzēs attīstīt Tavu ideju līdz dzīvotspējīgam projektam.

PPP biedrība Zied zeme ved mācīties uz Rumāniju

2016-09-19

Šī gada 5.septembrī 4 jaunieši devās pretim nezināmajam: uz nedēļu Rumānijā, lai piedalītos PPP biedrība Zied zeme īstenotā starptautiskā projektā TransInnovation Camp for Youth. Kas no tā sanāca?

Nākamā TransInnCamp plānota Rumānijā no 5.-11. septembrim

2016-07-14

Informācija par pieteikšanos tiks izsūtīta drīzumā

Atsauksmes no otrās starptautiskā inovāciju nometne jauniešiem „TransInnovation Camp for Youth” Ungārijā.

2016-07-14

No 13. līdz 19. jūnijam Ungārijas pilsētā Orfű tika aizvadīta jau otrā starptautiskā inovāciju nometne jauniešiem „TransInnovation Camp for Youth”, kurā kopumā piedalījās 20 jaunieši no Somijas, Latvijas, Rumānijas un Ungārijas. PPP biedrību "Zied zeme" pārstāvēja četri uzņēmīgi un radoši jaunieši – Kārlis Laurinovičs, Sandis Krapāns, Ilga Garosa un Lāsma Runcīte, kuri vēlas dalīties pieredzē par apgūto, izbaudīto un redzēto.

Somijā aizvadīta pirmā starptautiskā inovāciju nometne jauniešiem

2016-04-07

Aizvadīta pirmā starptautiskā inovāciju nometnē Somijā, kurā piedalījās arī 4 jaunieši no Zied zemes - Matīs Zalcmanis, Jentje Schwark, Marta Lauva un Ralfs Dubra - un attīstīja idejas, kas vērstas uz biznesa vai vietējās teritorijas pilnveidošanu, kuras iespējams īstenot arī LEADER projektu ietvaros. Lai sniegtu saturīgāku priekšstatu par pasākuma norisi, Zied zeme lūdza vienu no dalībniekiem Martu Lauvu pastāstīt par personīgi gūtajiem iespaidiem:

Otrā TransInnCam partneru tikšanās

2015-12-11

No 23.-25.novembrim Somijas pilsētā Oulu notika otrā projekta partneru tikšanās ar mērķi apkopot pirmo 3 mēnešu darbu, izanalizēt dažādus projekta īstenošanas tehniskos jautājumus, tajā skaitā finansējuma plūsmu, publicitāti, jauniešu informēšanas un atlasas jautājumus, kā arī plānot nākošās projekta aktivitātes. Pasākumā piedalījās 5 organizāciju pārstāvji: Rita Kovacs (Rieska Leader), Jonna Tiitto (Keskipiste Leader), Maris Cirulis (Zied zeme Leader), Géza Antal (Bogátalji Mozgalom), Márton Horváth (Mecsekvidék Leader). Tika pārrunāti 1. nometnes organizatoriskie jautājumi – atrašanās vieta, nometnes laiks, darba temati, lektori, eksperti, izveidots  nometnes dienas kārtības uzmetums, sadalīti nākošie uzdevumi.  Svarīgākais uzdevums - līdz gada beigām jāuzsāk 4 jauniešu atlase, kas piedalīsies 1.nometnē. Galveanais tikšanās ieguvums - izveidojusies dealizētāka izpratne par projekta struktūru un tehniskajiem jautājumiem, kā arī personīgi iepazīti partneri, ar kuriem jāstrādā nākošos 2 gadus. 

PPP biedrība Zied zeme tiekās ar projekta partneriem

2015-08-30

2015.gada 25.augustā Somijā tiekās projekta TransInnovation Camp for Youth darba grupa, lai vienotos par turpmāko sadarbību un veicamajiem pienākumiem projekta ietvaros.