Piesakies ceturtajam mājas restorānam "Ar briežiem!"

23.11.2021

09.12.2021. plkst. 19.00 Ogresgala pagasta "Dobelniekos" notiks ceturtais Local Craft Up mājas restorāns - "Ar briežiem!", kura ietvaros notiks praktiskas mācības Baldones pilsētas un pagasta un Ogres novadu ražotājiem un amatniekiem mājas restorāna un degustāciju saimniecības radīšanā.

Mācību ietvaros semināra dalībnieki kopīgi realizēs ceturto "Mājas restorānu", kas norisināsies Ogresgala pagasta "Dobelniekos" pie māju saimniekiem Lailas un Ralfa Pēršiem. Šefpavāra Viestura Prauliņa vadībā semināra dalībnieki parūpēsies par izcilu baudījumu garšas kārpiņām restorāna viesiem un dekoratores Baibas Prindules-Rences vadībā semināra dalībnieki radīs jauku Ziemassvētku atmosfēru!

Dalība restorānā ir bez maksas, dalībnieku skaits ir ierobežots!

Piesakies līdz 30.11.2021. aizpildot veidlapu šeit.

Mājražotājus dalībai restorānā izvēlēsies šefpavārs kopā ar saimniekiem, par izvēles kritēriju ņemot vērā dalībnieka piedāvāto sadarbību, iesaistes ilgtspēju un piedāvāto produkciju.

Pasākums notiks "zaļajā" režīmā ievērojot LR valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus.

Mājas restorāns tiks realizēts starptautiskā projekta “Mājražošanas un amatniecības attīstība vietējā teritorijā”* jeb Local craft up programmā ar mērķi attīstīt mājrašošanu un amatniecību vietējās rīcības grupās, veicinot sadarbību un izstrādājot papildus pakalpojumus, produktus un iesaistot tūrisma un kultūras pasākumos.

image, 452x96px, 25.12 KB