Notiks projekta "KOPA/kopienu pārdomāta attīstība" noslēguma pasākums “Kopienu tikšanās”

14.03.2022

16. martā noslēguma pasākums “Kopienu tikšanās” pulcēsies projektā iesaistītie un kopienu līderi, veidotāji, pasākumu dalībnieki, lai atskatītos uz projekta īstenotajām aktivitātēm, dzirdētu kopienu pieredzes stāstus un iedvesmoties jaunām aktivitātēm, kā arī radoši pavadītu laiku kopā.

Prioritāri uz pasākumu aicināti projektā iesaistītie un kopienu līderi, veidotāji, pasākuma dalībnieki un citi interesanti no biedrības “Pierīgas Partnerība”, biedrības “Darīsim paši”, Cēsu rajona lauku partnerība CRLP, PPP biedrības “Zied zeme” teritorijām.

Pieteikuma anketa šeit. 

Ieskats pasākuma programmā šeit. 

Pasākumā tiks ievērotas visas epidemioloģiskās drošības prasības. Pasākumā varēs piedalīties ar derīgu Covid-19 sertifikātu.

Projekta “KOPA” mērķis ir sekmēt kopienu iesaisti savu vajadzību apzināšanā un risinājumu īstenošanā, sniedzot tām atbalstu un stiprinot to ilgtspējīgu izaugsmi. Projekta īstenošanā tiks izmantotas “Viedo ciemu” idejas, kas paredz veicināt iedzīvotāju spējas izmantot pieejamos resursus un savstarpēji sadarboties.

Divu gadu garumā lauku teritoriju kopienas iesaistījās projekta “KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” aktivitātēs, meklējot un īstenojot praktiskus risinājumus saviem izaicinājumiem. Biedrības “Pierīgas Partnerība” teritorijā, Mārupes un Olaines novadā, projekta ietvaros “KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” ir aktivizētas un atbalstītas vairākas kopienas, kā piemēram, Jaunolaine, Dzilnuciems, Medamciems, Jāņupe, Tīraines dārzs, Viskalnu iela un Babīte. Kopienu līderi aktīvi veidoja darbnīcas, kuru laikā vietējie iedzīvotāji apzinājās un praktiski risināja aktuālos jautājumus un izaicinājumus savās kopienās.

 

Projektu ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu īsteno četri partneri – biedrība Pierīgas Partnerība,  Biedrība "Darīsim paši", Cēsu rajona lauku partnerība CRLP, PPP biedrība "Zied zeme".

Informāciju sagatavoja:

Projekta vadītāja

Zane Dresmane

E-pasts: zane@pierigaspartneriba.lv 

Tel. nr.: 29785691

image, 450x193px, 82.85 KB