Vebinārs: “Kopienu komunikācija”

07.05.2021

19. maijā, no plkst. 16.00 līdz 19.00 tiešsaistes platformā ZOOM.us norisināsies vebinārs “Kopienu komunikācija”, kurā lektors, Jānis Dzimtais, vebināra dalībniekiem pastāstīs par problēmām un iespējamiem ieguvumiem komunikācijā, atklās kopienu stāstus, kā arī analizēs dažādu kopienu formu, labo prakšu un komunikācijas stilu piemērus.

Vebināra laikā lektors dalībniekiem atbildēs uz aktuālākajiem kopienu komunikācijas jautājumiem:

  • Kā informēt par savas kopienas norisēm? 
  • Kā veicināt savas kopienas atpazīstamību plašākā sabiedrībā? 
  • Kā iesaistīt jaunus biedrus? 
  • Kā apzināt savas kopienas stiprās puses, trūkumus un vajadzības?
  •  Kā iedvesmot citus rīkoties?

Vebināru vadīs komunikācijas eksperts Jānis Dzimtais, kurš 10 gadus ir darbojies komunikācijas nozarē un, brīvprātīgi strādājot kopienu sadarbības tīklā "Sēlijas salas", ir ieguvis darba pieredzi kopienu komunikācijas veidošanā.

Pasākumam ir aicināti pieteikties PPP biedrības “Zied zeme”, biedrības “Pierīgas partnerība”, biedrības “Darīsim paši!”, biedrība “Cēsu rajona lauku partnerība” darbības teritoriju dzīvojošie kopienu veidotāji, kas līdz šim jau ir iesaistījušies projekta “Kopa/ Kopienu pārdomāta attīstība” aktivitātēs, gan arī tie, kas tikai plāno kļūt sabiedriski aktīvi un, iespējams, arī savā dzīves vietā vēlas veidot gudras un aktīvas kopienas.

Pieteikšanās vebināram līdz 17. maijam:

https://ej.uz/pieteikumsKOPA2

Dalībnieku skaits ir ierobežots - līdz 100 dalībniekiem. Piekļuves saite Zoom platformai tiks nosūtīta individuāli pēc pieteikuma saņemšanas.

Vairāk informāciju par vebināru lasi šeit.

Projektu ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu īsteno četri partneri – biedrība “Pierīgas partnerība” (vadošais partneris), biedrība “Darīsim paši!”, biedrība “Cēsu rajona lauku partnerība”, biedrība “PPP biedrība “Zied zeme”. Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakš pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

image, 450x193px, 82.85 KB