Vebinārs: "Kopienu veidošana un ievads viedā ciema stratēģijas izveidē"

14.04.2021

Ja Tevi aizrauj ideja par kopienu veidošanu un mērķtiecīgu savas dzīves vietas uzlabošanu, aicinām Tevi pievienoties 28.aprīlī  no plkst. 16.00 līdz 19.00, aizraujošā vebinārā “Kopienu veidošana un ievads viedā ciema stratēģijas izveidē”

Tiešsaistes seminārā ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt kopienu veidošanas pamatprincipus, kā veicināt kopienu iesaisti kopdarbībā, kā arī būs iespējams uzzināt par to, kas ir Vieds Ciems un ko darīt šī koncepta iedzīvināšanai.

Vebināru vadīs lektors Āris Ādlers, kurš ar kopienu attīstības un Viedo Ciemu projektiem nodarbojas jau 14 gadus. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt gan šo sociālo procesu teorētiskos aspektus, gan praktisko pieredzi - veiksmes un neveiksmes stāstus.

Tiešsaistes vebināra programma:

  • Kopienas veidošanas pamatprincipi
  • Kopiena ciemā un viedajā ciemā
  • Kopienas iesaiste
  • Padomi darbojoties ar kopienas izveidi
  • Ieskats viedā ciema konceptā
  • Veiksmīgi Viedo ciemu kopienu piemēri

Pasākumā aicināti piedalīties gan tie, kas līdz šim iesaistījušies projekta “Kopa/ Kopienu pārdomāta attīstība” aktivitātēs, gan arī tie, kas tikai plāno kļūt sabiedriski aktīvi un, iespējams, arī savā dzīves vietā vēlas veidot gudras un aktīvas kopienas.

Reģistrācija tiešsaistes vebināram ir pieejama šeit vai rakstot uz e-pastu: jolanta@pierigaspartneriba.lv. Pieteikšanās līdz 26. aprīlim!

Vairāk informācija par tiešsaistes vebināru ir pieejama šeit.

 

Projektu ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu īsteno četri partneri – biedrība “Pierīgas partnerība” (vadošais partneris), biedrība “Darīsim paši!”, biedrība “Cēsu rajona lauku partnerība”, biedrība “PPP biedrība “Zied zeme”. Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakš pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

image, 450x193px, 82.85 KB