Atskats no noslēguma pasākuma “Kopienu tikšanās”

2022-03-22

16. martā Babītes kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā “Vietvalži”, Spuņciemā notika LEADER sadarbības projekta "KOPA/kopienu pārdomāta attīstība" noslēguma pasākums, kur tikās projekta īstenotāji, sadarbības partneri, kopienu līderi un veidotāji.

Aicina piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā "Darīsim paši kopienu stāsti"

2022-03-22

Projekta "KOPA/kopienu pārdomāta attīstība" ietvaros, 24. martā tiek organizēts pieredzes apmaiņas un iepazīšanās brauciens "Darīsim paši kopienu stāsti" pa biedrības "Darīsim paši!" teritorijā esošajām kopienām –Pelči, Snēpele, Laidi, Vārme.

Notiks projekta "KOPA/kopienu pārdomāta attīstība" noslēguma pasākums “Kopienu tikšanās”

2022-03-14

16. martā noslēguma pasākums “Kopienu tikšanās” pulcēsies projektā iesaistītie un kopienu līderi, veidotāji, pasākumu dalībnieki, lai atskatītos uz projekta īstenotajām aktivitātēm, dzirdētu kopienu pieredzes stāstus un iedvesmoties jaunām aktivitātēm, kā arī radoši pavadītu laiku kopā.

Aicina piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā "Zied Zemes kopienu stāsti"

2022-03-03

Projekta "KOPA/kopienu pārdomāta attīstība" ietvaros, 10. martā tiek organizēts pieredzes apmaiņas un iepazīšanās braucienu "Zied Zemes kopienu stāsti" pa pa PPP biedrība "Zied zeme" teritorijā esošajām kopienām – Lielvārde, Krape un Baldone. 

Aicina piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā "Pierīgas partnerības kopienu stāsti"

2022-02-27

Projekta KOPA/kopienu pārdomāta attīstība ietvaros, 3. martā, biedrība "Pierīgas partnerība" organizē pieredzes apmaiņas un iepazīšanās braucienu pa Mārupes un Olaines novadu kopienām - Tīraine, Babīte, Dzilnuciems un Jaunolaine.

Projekts KOPA veic saimnieciskās darbības veicēju anketēšanu!

2022-01-20

Projekta KOPA “Kopienu pārdomāta attīstība” ietvaros tiek veikts saimnieciskās darbības veicēju apkopojums ar mērķi uzzināt kādas prasmes ir pieejamas sadarbības partneru darbības teritorijās. 

Kopienu līderu apmācības 

2021-07-15

Kopienu līderu apmācības projekta "KOPA/kopienu pārdomāta attīstība" ietvaros notiks no š.g. 18. līdz 20. augustam, Usmas ezera atpūtas kompleksā - Lejastiezumi. 

Vebinārs: “Kopienu komunikācija”

2021-05-07

19. maijā, no plkst. 16.00 līdz 19.00 tiešsaistes platformā ZOOM.us norisināsies vebinārs “Kopienu komunikācija”, kurā lektors, Jānis Dzimtais, vebināra dalībniekiem pastāstīs par problēmām un iespējamiem ieguvumiem komunikācijā, atklās kopienu stāstus, kā arī analizēs dažādu kopienu formu, labo prakšu un komunikācijas stilu piemērus.

Vebinārs: "Kopienu veidošana un ievads viedā ciema stratēģijas izveidē"

2021-04-14

Ja Tevi aizrauj ideja par kopienu veidošanu un mērķtiecīgu savas dzīves vietas uzlabošanu, aicinām Tevi pievienoties 28.aprīlī  no plkst. 16.00 līdz 19.00, aizraujošā vebinārā “Kopienu veidošana un ievads viedā ciema stratēģijas izveidē”

"Kā iepazīt Baldoni caur mobīlo lietotni?” 

2020-09-21

"Iedzīvotāji paši grib veidot saturu!"- tā ir galvenā atziņa no Ideju darbnīcas "Kā iepazīt Baldoni caur mobīlo lietotni”, kas notika sestdien, Mencendarbes muižā, Baldonē. Soli pa soli, izmantojot dizaina domāšanas metodi, Baldones, Latvia tika veiktas pirmās skices tūrisma aplikācijas izstrādei. Pateicoties strukturētai un profesionālai @edmundsmedvedevs un @madarazelcane pasākuma vadībai tapa gan aplikācijas attīstības scenāriji, gan izpratne par tiem. #projektsKOPA #Viedieciemi