Fokusa grupu diskusiju rezultāti par ekonomiskā potenciāla attīstību Daugavas baseinā 

2019-12-03

image, 452x430px, 164.41 KB

Noslēdzot sadarbības projekta “DaugavAbasMalas” ekonomiskā potenciāla izpētes pasākumu ciklu, no augusta līdz novembrim norisinājās ap Daugavu esošajās pašvaldībās ar mērķi izzināt daugaviešu viedokli par Latvijas lielākās upes baseina ekonomisko situāciju. Pētījums un tā secinājumi ir publiskots interneta vietnē www.daugavabasmalas.lv, sadaļā "Noderīgi". 

Izveidoti četri pašvaldību sadarbības pāri DaugavAbasMalas.

2019-10-02

2019.gada 30.septembrī PPP biedrība “Zied zeme” koprades telpā “CoLabora Lielvārde” pulcējās pašvaldību un vietējo rīcības grupu pārstāvji no visa Daugavas baseina teritorijas, lai, apzinot pašvaldību pašreizējās sadarbības platformas Daugavas abos krastos, izveidotu pašvaldību sadarbības pārus kopīgām nākotnes aktivitātēm.

Notiks unikāla Daugavas ūdenstūrisma maršruta izpētes ekspedīcija

2018-07-18

No 23.jūlija līdz 5.augustam norisināsies vēl nepieredzēta Daugavas ūdenstūrisma maršruta izpētes ekspedīcija ar mērķi pirmo reizi izstrādāt publiski pieejamu, vienotu karti Latvijas lielākās upes ūdenstūrisma ceļam. Ekspedīcijā ar plostiem dosies 5 vides ekspertu komanda un 10 brīvprātīgie palīgi, mērojot ūdens ceļu no Daugavas augšteces Piedrujas pagastā, Krāslavas novadā, līdz Mangaļsalas bākai Rīgā, kopā veicot 352 kilometrus. 

Vietēja mēroga sadarbības projekts veicinās Daugavas upes baseina ekonomiskā potenciāla attīstību
 

2017-09-05

Projekts paredz veicināt publisko un privāto personu (vietējo rīcības grupu, pašvaldību, komersantu, tūrisma aģentūru, biedrību u.c.), kas piekļaujas Daugavas upei, sadarbību un pieredzes apmaiņu ar mērķi izstrādāt Daugavas upes baseina ilgtermiņa attīstības plānu un īstenot 2 gadu rīcības programmu, kas veicinātu ekonomisko potenciālu, tūrisma aktivitātes, uzņēmējdarbības attīstību un nodarbinātību.