Koprades telpas “Dzīvoklis” atvērto durvju pasākums 18.09.2019.

20.09.2019

image, 450x338px, 146 KB

18. septembrī, svinējām atvērtās durvis mūsu jaunajai koprades telpai “Dzīvoklis”. Pasākuma ievaddaļā izklāstījām, kas ir koprades telpa un kādēļ tā ir nepieciešama. Radījām vīziju par savām iecerēm Olainē – kādas iespējas piedāvās koprades telpa, kas to varēs izmantot un kā mēs ikkatrs varam veidot vēlamo vidi un kopienu. Savā pieredzē par jau esošu koprades telpu dalījās mūsu partneri no Lielvārdes – biedrības “Zied zeme” Koprades telpas CoLabora kopienas veidotāja Zita Bērziņa, stāstot par jau izveidojušos kopienu un ikdienas iespējām sadarboties ar dažādu jomu profesionāļiem vienuviet.

Savukārt jaunajiem uzņēmējiem bija iespēja uzzināt par SEB bankas īstenoto (ie)dvesmas grantu programmu, par ko sīkāk pastāstīja Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centra direktore Edīte Alksne. Un kā vieni no šīs grantu programmas veiksmīgajiem ieguvējiem – pašmāju “Smalkai muslis” – dalījās savā pieredzes stāstā par idejas realizēšanu uzņēmumā. Meitenes atklāti dalījās ar grūtībām, kas likušas mainīt savu skatu uz uzņēmējdarbību un darba devēja pozīciju, kā arī iedvesmoja attīstīt savas idejas un nebaidīties no izaicinājumiem. Ikvienam klātesošajam bija iespēja nodegustēt “Smalkais muslis” dažādos veidus un aprunāties ar meitenēm individuāli.

Pasākums pulcēja dažādu jomu pārstāvjus un radīja ko paliekošu ikvienam, kas savukārt priecē mūs, jo redzam, ka šāda telpa ir nepieciešama un interesē arvien vairāk olainiešu. Tieši tādēļ koprades “Dzīvoklis” būs atvērts ikvienam, kam nepieciešama darba vieta savu ideju attīstībai, vieta jaunām idejām un piedāvātajām iespējām jau esošiem uzņēmējiem, tikšanās vieta jaunu sadarbību veidošanai, kā arī esošo stiprināšanai, vieta, kur smelties iedvesmu un meklēt trūkstošo puzles gabaliņu sava biznesa īstenošanā, vieta semināru, meistarklašu un citu izglītojošu pasākumu rīkošanai. Tādēļ, ja tevi interesē jaunas telpas un kopienas izveide aktīviem un darīt tendētiem cilvēkiem Olainē – tad piesakies palīgos, rakstot uz kristiana@pierigaspartneriba.lv vai aizpildi anketu: 

https://forms.gle/x5Va7e35xfWE7gnQA

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Pasākums norisinājās Zemgales ielā 29, 1.stāvā, Fotosalona “Bite” telpās, Olainē