Lielvārdes pilsētas svētku tirdziņš kopā ar Zied zemi un CoLabora Lielvārdi!

2021-07-26

Satiec PPP biedrību “Zied zeme” un koprades telpu “CoLabora Lielvārde” Lielvārdes pilsētas svētku tirdziņā 31. jūlijā Rembates parkā pie kultūras nama ieejas!

Divu gadu raudzības!

2021-07-14

16. jūlijā koprades telpa "CoLabora Lielvārde" svinēs 2 gadu jubileju, kurā ir aicināts ikviens interesents un viesis ir aicināts uz koprades telpu Ausekļa ielā 1A! 

Izstrādātas vadlīnijas kā soli pa solim attīstīt un izveidot koprades telpas.

2021-06-15

PPP biedrība "Zied zeme" izstrādātas vadlīnijas kā soli pa solim attīstīt un izveidot koprades telpas, apkopojot pozitīvās prakses piemērus par koprades telpām Eiropā.

Kā izveidot koprades telpu lauku teritorijā? - Facebook tiešraide

2021-06-09

Aicinām Tevi 15. jūnijā plkst. 14:00 pieslēgties Facebook tiešraidei par koprades telpu attīstības iespējām lauku teritorijā! Tiešraidē piedalīsies PPP biedrības "Zied zeme" pārstāves un Sebastians Hans, kurš ir veicis starptautisku pētījumu par koprades telpu attīstību lauku teritorijās.

Tiešsaistes seminārs: “Kritiskā domāšana un argumentācija"

2021-05-11

Koprades telpa “Dzīvoklis” un koprades telpa “CoLabora Lielvārde” rezidentiem 25. maijā plkst. 16:00-18:00 tiešsaistes platformā ZOOM.us organizē semināru “Kritiskā domāšana un argumentācija”, kuru vadīs Indars Kraģis. 

Koprades telpa "CoLabora Lielvārde"

2021-04-13

Koprades telpa “CoLabora Lielvārde” – atvērta tipa biroja telpa, kurā ir pieejamas bezmaksas darba vietas strādāšanai, pasākumu un nodarbību organizēšanai. Telpā ir pieejams ātrs internets, printeris, kafija automāts, virtuves zona, autostāvvieta. Blakus atrodas dzelzceļa stacija un piecu minūšu gājiena attālumā ir Lielvārdes pilsētas centrs. Kļūstot par koprades telpas rezidentu, telpa ir pieejama 24 stundas katru dienu!

Rezidentu otrais tiešsaistes Meet up!

2020-11-24

Koprades telpa "CoLabora Lielvārde" aicina rezidentus un ikvienu interesentu pieslēgties otram Rezidentu tiešsaistes Meet up 3. decembrī plkst. 18:00-19:00 ZOOM.us platformā. Tikšanās laikā kopienas veidotāja kopā ar rezidentiem diskutēs par idejām Ziemassvētku pasākumam! 

PIE-REDZ-ES stāstu vakars tiešsaistē

2020-11-04

Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” un koprades telpa „CoLabora Lielvārde” piedāvā otro PIE-REDZ-ES stāstu tikšanos kopienas interesentiem ZOOM.us platformā 17. novembrī plkst. 18:00. Pasākuma laikā uzzināsim par divām biedrībām, to darbību un mērķiem!

Rezidentu tiešsaistes Meet up

2020-11-02

Koprades telpa "CoLabora Lielvārde" aicina rezidentus un ikvienu interesentu pieslēgties Rezidentu tiešsaistes Meet up 12. novembrī plkst. 18:00-19:00 ZOOM.us platformā. Tikšanās laikā rezidentiem būs iespēja iepazīties ar jaunajiem rezidentiem un noskaidrot viņu darbības jomu!

Francijas noskaņas Zied zemē – starptautiskā partneru tikšanās tiešsaistē

2020-10-15

No 2020. gada 7. līdz 9. oktobrim norisinājās starptautiskā tiešsaistes partneru mācību tikšanās projekta "European cooperation project on coworking spaces in rural areas" ietvaros. PPP biedrība “Zied zeme”, papildinot konferences programmu un veicinot pieredzes apmaiņu, organizēja aktivitātes, iesaistot sadarbības partnerus un koprades telpu rezidentus. Tiešsaistes partneru mācību tikšanās mērķis: iepazīt koprades telpu izaicinājumus starptautiskā kontekstā, un dalīties savā pieredzē koprades telpu nozīmē lauku reģionos.