Zied zeme piedāvā bezmaksas projektu vadības kursus.

2019-10-03

Zied zeme koprades telpā “CoLabora” Lielvārdē izsludina pieteikšanos bezmaksas projektu vadības kursiem iesācējiem. Kursu ciklā četras nodarbības darba dienu vakaros no plkst. 18.00 - 21.00. Dalībniekiem obligāta prasība apmeklēt visas kursa nodarbības.

CoLabora tavam pasākumam

2019-09-20

image, 452x325px, 303.82 KB

 

Izmanto telpu savas organizācijas, uzņēmuma, neformāla pasākuma organizēšanai. Tu vari organizet gan maksas, gan bezmaksas pasakumu. Pasākumi te notiks darbadienās pēc 17:00, nedēļas nogalēs, svētku dienās vai citā laikā, kas saskaņots ar rezidentiem. 

 

 • Konferenču/sapulču zona un aprīkojums līdz 30 dalībniekiem
 • Projektors un ekrans
 • Baltā tāfele
 • Darbnīcu galdi
 • Kafija, tēja, ūdens
 • Izmanto blakus esošo konditorejas studiju pasākuma galda noformēšanai
 • Fotogrāfs pasākuma atspoguļošanai (individuāla vienošanās)

 

Kā man rīkoties tālāk?

 • Noskaidro telpu pieejamibu: Pasākumu kalendārs- ej.uz/colabora
 • Rezerve datumu un laiku - zita@ziedzeme.lv, 27633024
 • Vienojies par visu nepieciešamo!

 

Cik tas maksā? 

 • Bez maksas, pateicoties Zied zeme un projekta COLABORA finansējumam.

CoLabora darbam un darbnīcām

2019-09-20

 • Darba laiks 24/7
 • Ērta atrašanaš vieta - Lielvārdes centrs, blakus dzelzceļa stacijai,bezmaksas auto stāvvieta
 • Brīvi pieejami galdi un fiksētas darba vietas
 • Ātrs optiskais internets
 • Biroja tehnika - printeris, skaneris, projektors, laminators u.c.
 • Sapulču telpa
 • Atpūtas zona - kafija, tēja, ūdens
 • Esošie darbinieki, kā tavi sadarbības partneri un klienti
 • Biznesa atbalsta pakalpojumi, mentorings, tikšanās vieta ar ALTUM, LIAA utml.
 • Kopīgi pasākumi, radošas prāta vētras, idejas, kontakti, zināšanas un padomi

 

Kā kļūt par CoLabora rezidentu jeb patstāvīgu darbinieku?

 

 1. Atnāc un iepazīsties, izmēģini darba vidi un saporoti vai tā ir piemērota TEV?
 2. Iepazīsties ar iekšējās kārtības noteikumiem
 3. Paraksti klātienē telpu bezatlīdzības lietošanas (patapinājuma) līgumu.
 4. Iekārto sev ērtu darba vidi.
 5. Dari!

 

Cik tas maksā? 

 • Bez maksas, pateicoties Zied zeme un projekta COLABORA finansējumam.

Koprades telpas “Dzīvoklis” atvērto durvju pasākums 18.09.2019.

2019-09-20

image, 450x338px, 146 KB

18. septembrī, svinējām atvērtās durvis mūsu jaunajai koprades telpai “Dzīvoklis”. Pasākuma ievaddaļā izklāstījām, kas ir koprades telpa un kādēļ tā ir nepieciešama. Radījām vīziju par savām iecerēm Olainē – kādas iespējas piedāvās koprades telpa, kas to varēs izmantot un kā mēs ikkatrs varam veidot vēlamo vidi un kopienu. Savā pieredzē par jau esošu koprades telpu dalījās mūsu partneri no Lielvārdes – biedrības “Zied zeme” Koprades telpas CoLabora kopienas veidotāja Zita Bērziņa, stāstot par jau izveidojušos kopienu un ikdienas iespējām sadarboties ar dažādu jomu profesionāļiem vienuviet.

Pirmā starptautiskā kopā strādāšanas diena Lielvārdē

2019-08-08

image, 452x397px, 249.69 KB

Jau 3 mēnešus Lielvārdē, Ausekļa ielā 1a darbojas Zied zeme koprades telpa CoLabora. Un atzīmējot starptautisko kopā strādāšanas dienu, 9. augustā no plkst. 9.00 līdz 17.00 interesenti aicināti iepazīst kopā strādāšanas darbības principus, kā arī tīkloties un veidot uz sadarbību balstītu vidi.

 

Zied zeme ielūdz CoLabora raudzībās!

2019-07-16

image, 452x387px, 198.31 KB

Esam radījuši jaunu koprades un kopā strādāšanas telpu – tā ir vieta darbam, darbnīcām, birojam, mācībām, lekcijām, notikumiem, satikšanām, izaugsmei un, protams, sadarbībai! Aicinām raudzībās, lai iepazīstinātu ar kopā strādāšanas darbības principiem, tās nozīmi teritorijas attīstībā, ietekmi pilsoniski aktīvas sabiedrības veidošanā un uzņēmējdarbības atbalstā. 

Te ir darbs kopienu veidotājam (projektu vadītājam) 

2019-04-30

image, 448x273px, 37.11 KB

Uzdevumi:

- koprades (kopstrādes) telpas ikdienas darba administrēšana;

- dažādu pasākumu organizēšana esošajiem un potenciālajiem koprades telpas klientiem, piesaistot citus darbiniekus vai ārējus ekspertus (klientu dienas, izstādes, semināri, lekcijas, radošas darbnīcas, kino vakari u.c.);

- publicitātes materiālu sagatavošana sociālajos tīklos, informējot par koprades telpas aktivitātēm un piesaistot jaunus klientus;

- pop-up jeb īslaicīgu koprades telpu/vietu organizēšana ārpus biroja;

- apkaimes (vajadzību) un risinājumu darbnīcu organizēšana;

- grupu pieredzes apmaiņas braucienu organizēšana;

- līdzdalība citu projektu un pasākumu īstenošanā;

 

Atsūti savu CV un motivāciju līdz 14.05.2019 uz e-pastu - info@ziedzeme.lv

 

Papildu informācija - Māris Cīrulis, mob.29782159, maris@ziedzeme.lv

Anglijā gūstam pieredzi koprades telpu veidošanā

2019-04-08

image, 450x338px, 69.82 KB

No 2.aprīļa līdz 6.aprīlim piedalījāmies starptautiskā sadarbības projekta “European cooperation project on coworking spaces in rural areas” (Eiropas sadarbības projekts par koprades telpām lauku teritorijās, CoLabora) pieredzes apmaiņas braucienā uz Angliju. Projektu īsteno Publisko un privāto partnerattiecību biedrība „Zied zeme” (PPP “Zied Zeme”) un “Pierīgas partnerība”. Projekta mērķis ir, sadarbojoties nacionālā un starptautiskā mērogā, izveidot un attīstīt koprades telpas  “Zied zeme” un “Pierīgas partnerība” darbības teritorijās, tādejādi veicinot uzņēmējdarbības attīstību un nodarbinātību. Projekta starptautiskie sadarbības partneri ir LEADER grupas no Spānijas, Īrijas, Lielbritānijas, Vācijas un Francijas.

Noslēgusies cenu aptauja par Zied zeme telpu nomu

2019-01-22

image, 450x338px, 84.28 KB

Publisko un privāto partnerattiecību biedrība „Zied zeme” izsludina cenu aptauju telpu nomas pakalpojumam. Telpām jābūt tehniski un funkcionāli piemērotas ar datoru aprīkotu darba vietu iekārtošanai un klientu pieņemšanai.

Kopstrādes projekts CoLabora ir oficiāli sācies
 

2018-11-16

image, 452x210px, 211.31 KB

Lai stimulētu ekonomisko aktivitāti lauku apdzīvotās vietās, esam uzsākuši starptautisku sadarbību par kopstrādes/koprades telpas izveidošanu. Eiropā šāda rakstura darba vietas nav jaunums, patiesībā ir uzkrāta nozīmīga pieredze šajā jautājumu, tāpēc no šī gada 12.-15.novembrim mēs: Linda Cīrule un Māris Cīrulis braucām pieredzi gūt uz Kataloniju. 

Katalonijas lauku reģionā pēdējo 5 gadu laikā izveidojušās vairāk, kā 30 kopstrādes telpas gan publiskās, gan privātās ar vairāk, kā 130 profesionāļiem vienā tīklā, turklāt vienota sadarbības organizācija www.cowocatrural.cat nodrošina informācijas apmaiņu un konsultācijas, jaunu kopstrādes telpu dibināšanai, tīkla paplašināšanai un kopstrādes idejas atpazīstamības veicināšanai. 

Kopstrādes telpas stimulē vietējo ekonomiku, palīdz noturēt iedzīvotājus lauku apvidos un piedāvā darba vidi ar attālinātām darba iespējām kvalificētiem profesionāļiem, talantiem un jauniešiem pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai. Turklāt arī padara vietējo dzīvi interesantāku, jo pateicoties kopstrādes telpu darbībai vietējā kopienā rodas dažādas papildus aktivitātes. 

Protams, tas nav īstermiņa risinājums, kopstrādes kopienas ne reti veidojas lēni un rezultāti bieži saskatāmi tikai ilgtermiņā. Tomēr to pozitīvais efekts Katalonijā ir praksē pierādījies. Pieredzes apmaiņa Katalonijā ir pirmais pārrobežu sadarbības pasākums, kurā tikās projekta pārstāvji no 6 valstīm: Latvijas, Spānijas, Īrijas, Lielbritānijas, Vācijas un Francijas, lai savstarpēji mācītos un kopīgi izstrādātu metodiku kopstrādes telpu izveidei un attīstībai, kā veidot koprades kopienas, veicināt tīklošanos un sadarbību, kā organizētu koprades telpu idejas popularizēšanas aktivitātes.