Lāčplēša ielas vienkāršotā rekonstrukcija

Lāčplēša ielas vienkāršotā rekonstrukcija

Iesniedzējs: Ķeguma novada pašvaldība (Pašvaldība)
Sākuma datums: 2010-06-03
Beigu datums: 2012-08-09
Fonds: EZF
Statuss: Pabeigts

Īstenošanas vieta:
Kopējais finansējums:
Publiskais finansējums:
Rīcības nosaukums:

Īstenošanas vieta: Ķegums
Kopējais finansējums: 12098.79 Ls
Publiskais finansējums: 7500,00Ls
Rīcības nosakums: 4.3.Atbalsts pašvaldības ceļu būvniecībai vai rekonstrukcijai

Projekta apraksts:
Projekta mērķis bija veikt Lāčplēša ielas vienkāršoto rekonstrukciju, kas nodrošinātu pilnvērtīgu brīvā laika pavadīšanu Ķeguma novada iedzīvotājiem.

Tā kā Ķeguma pilsēta atrodas ģeogrāfiski ļoti izdevīgā vietā, pietam, pašā Daugavas krastā, kas pilsētu padara  par draudzīgu un zaļu vidi tās iedzīvotājiem, projekta ietvaros tika veikti teritorijas labiekārtošanas darbi un izveidots vienīgais publiskais stāvlaukums Daugavas krastā blakus Ķeguma galvenajai rekreācijas vietai - pludmalei. Šis projekts veicina aktīvas un veselīgas sabiedrības veidošanos Ķeguma novadā, jo tagad jebkura ģimene var mierīgi braukt atpūsties, sportot un veikt dažnedažādas aktivitātes Ķeguma pludmalē. Ikviens makšķerēšanas entuziasts var droši atbraukt, atstāt savu auto stāvvietā, ielaist savu laivu Daugavā un izbaudīt makšķerēšanas prieku.

Projekta ieguvēji ir visa sabiedrība kopumā, jo ir no jauna sakopta un labiekārtota vieta Daugavas krastā. Nākotnē tiek plānota arī laivu piestātnes izveide, lai attīstītu gan tūrisma pakalpojumus, gan makšķerniekus un dabas baudītājus.


Kontaktinformācija:
Projekta vadītājs
Raivis Ūzuls
Tālr.: 28332807
E-pasts: raivis.uzuls@kegums.lv