Tautas tērpu iegāde Ikšķiles jauniešu korim "SOARE"

Tautas tērpu iegāde Ikšķiles jauniešu korim

Iesniedzējs: SOARE (NVO)
Sākuma datums: 2012-01-09
Beigu datums: 2012-08-31
Fonds: ELFLA
Statuss: Pabeigts

Īstenošanas vieta: Lībiešu iela 2, Ikšķile, Ikšķiles novads
Kopējais finansējums: EUR 955.53
Publiskais finansējums: EUR 859.97
Rīcības nosaukums: Atbalsts vietējo iniciatīvu grupu darbības nodrošināšanai un attīstībai

Projekta apraksts:

Lielāko daļu no jauniešu kora SOARE programmas sastāda folkloras mūzika, kā arī daudzos pasākumos, kuros koris piedalās ir prasības, ka dalībniekiem jābūt tērptiem tautas tērpos. Atbilstošu tērpu trūkuma dēļ, korim ir nācies atteikt dalību daudzos koncertos, festivālos un folkloras pasākumos, lai gan sagatavotā programma klausītājiem būtu bijusi interesanta.

Projekta mērķis: Vizuālā tēla izveidošana Ikšķiles jauniešu korim SOARE atbilstoši fokloras repertuāram, kāds tiek apgūts un atskaņots.

Ieguvumi pēc projekta īstenošanas ir folkloras mūzikas popilarizēšana un Ikšķiles jauniešu izglītošana par mūsu etnogrāfisko mantojumu. Jaunais Ikšķiles jauniešu kora SOARE vizuālais tēls pēc tautas tērpu sagādes, kad dalībnieki būs jaunos, skaistos, spilgtos un, kas nozīmīgi, vienādos tautas tērpos dod iespēju biedrībai piesaistīt jaunus dalībniekus. Kora muzkālais un ar atbilstošiem tērpiem pipildinātais priekšnesums priecē Ikšķiles novada iedzīvotājus, kā arī SOARE prezentē sevi citur Latvijā un arī ārpus valsts robežām, tas rada vizuāli kārtīgu iespaidu. 

Kontaktinformācija:

Projekta vadītāja

Zane Galakrodziniece

Tālr.: 29612666

E-pasts: galakrodziniece@inbox.lv