Inventāra iegāde biedrības  "Aktīvās atpūtas centrs jauniešiem" funkciju nodrošināšanai

Inventāra iegāde biedrības  

Iesniedzējs: Biedrība "AKTĪVĀS ATPŪTAS CENTRS JAUNIEŠIEM" (NVO)
Sākuma datums: 2011-07-13
Beigu datums: 2012-11-23
Fonds: ELFLA
Statuss: Pabeigts

Īstenošanas vieta: Lēdmanes pagasts
Kopējais finansējums:
Publiskais finansējums: EUR 7 733.89
Rīcības nosaukums: Atbalsts vietējo iniciatīvu grupu darbības nodrošināšanai un attīstībai

Projekta apraksts:

Projekta mērķis bija iegādāties datortehniku biedrības kapacitātes celšanai, semināru vadīšanai un jauniešu apmācības veikšanai. Iegādāties alpīnisma ekipējumu šķēršļu joslas pilnvērtīgai ekspluatācijai, kā arī iegādāties teritorijas labiekārtošanai nepieciešamo tehnisko inventāru.

Projekta ietvaros tika iegādāts televizors, digitālais foto aparāts, ledusskapis, kafijas automāts, tējkanna, gāzes plīts virsma, tvaika nosūcējs, zāles pļaušanas traktors, zāles pļaušanas traktora piekabe, trimmeris, galds ar soliem, virtuves galda virsma, virtuves izlietne un krāns, kā arī alpīnisma ekipējums. 

Pirms projekta realizācijas biedrības rīcībā nebija tehniskā nodrošinājuma pilnvērtīgas savas darbības nodrošināšanai. Trūka datortehnikas administratīvo funkciju veikšanai un tehnika nepieciešama plānoto semināru un instrukciju vadīšanai. Bija nepieciešams iegādāties sadzīves tehniku, lai uzlabotu biedru  sadzīves apstākļus biedrības teritorijā. Darbinieki un apmeklētāji aktīvās atpūtas centrā atrodas ilgas stundas, tāpēc bija jārada atbilstoši sadzīviskie apstākļi. Biedrības teritorija aizņem vairākus hektārus zemes, tāpēc bija nepieciešama labiekārtošanas tehnika teritorijas sakopšanai gan pirms, gan pēc pasākumiem. Biedrības teritorijā visa ainava tiek veidota ar jauniešu palīdzību, jo kas tiek veidots pašu rokām, to roka necelsies postīt. Alpīnisma inventārs šķēršļu joslā tagad palīdz veidot jaunas nodarbes iespējas, kā arī padara drošāku esošo šķēršļu izmantošanu.


Kontaktinformācija:
Projekta vadītājs
Normunds Raubiška
Tālr.: 28347630
E-pasts: nr35@inbox.lv