[ATCELTS] IT mārketinga paņēmieni un produkta virzīšana tirgū

17.03.2020, 10:00 - 15:00

image, 452x639px, 292.91 KB

Kad? 17.marts, plkst. 10.00 - 15.00

Kur? Lielvārde, Ausekļa iela 1a

SIA LLKC Ogres birojs sadarbībā ar PPP biedrību Zied zeme aicina visus interesentus, kas izmanto vai plāno sākt izmantot interneta vidi un sociālos tīklus sava produkta virzīšanai tirgū. Šodien cilvēki lielu daļu sava laika pavada internetā, līdz ar to tieši reklāma interneta vidē būs tā, kas patērētāju sasniegs visātrāk un tieši internets ir tas, kas dod iespēju komunicēt ar esošajiem, potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem kā Latvijā, tā arī ārpus tās vienlaicīgi.
Kā atrast pircēju savam produktam/pakalpojumam, kādi ir veiksmīgākie paņēmieni tā virzīšanai tirgū? Kopā ar zinošu, pozitīvu un atraktīvu lektoru, SIA Krogzeme attīstības vadītāju Andri Krogzemu radīsim atbildes uz šiem jautājumiem, kā arī iepazīsim un izmēģināsim IT mārketinga piedāvātās iespējas. Lektors dalīsies vērtīgos ieteikumos mājas lapas izstrādē pašu spēkiem.

Semināra programmā:
Produkta/pakalpojuma virzīšanas tirgū pamati - kā šībrīža pārsātinātajā tirgū atrast pircēju savam produktam/pakalpojumam;
IT mārketinga tandēms - MĀJAS LAPA + GOOGLE MEKLĒTĀJS +FACEBOOK. Aktualitātes un jaunākās iespējas šo rīku izmantošanā;
Ieteikumi un jaunākās platformas mājas lapas izstrādē.
Dalībniekiem vēlams ierasties ar saviem portatīvajiem datoriem, lai pilnvērtīgi piedalītos seminārā un uzreiz praktiski izmēģinātu jauniegūtās zināšanas.
Saskaņā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs noslēgto līgumu nr. 2020/12, 07.01.2020. Aktivitāte „Informatīvi izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā”. Seminārs tiek līdzfinansēts Publisko un privāto partnerattiecību biedrības „Zied zeme” projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015, kas tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros. Atbalsta zemkopības ministrija un lauku atbalsta dienests.
PASĀKUMA LAIKĀ IESPĒJAMA FOTOGRAFĒŠANA, AUDIO UN VIDEO IERAKSTU VEIKŠANA ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs un drukātajos materiālos.