Ogres Biznesa un Inovāciju centrs izstrādās Ogres novada investīciju piesaistes platformu!

19.10.2011

Ogres Biznesa un Inovāciju Centrs (OBIC) ar Ogres novada domes atbalstu izstrādās Ogres novada investīciju piesaistes platformu - datu bāzi. Šajā platformā tiks atzīmētas vietas, kurās iespējama dažādu nozaru uzņēmumu izvietošana.

Investīciju piesaistes platformas mērķis ir palīdzēt investoriem iepazīties ar nekustamā īpašuma iegādes vai nomas iespējām un tā izmantošanas mērķiem, izvērtējot konkrētus aktuālos piedāvājumus Ogres novadā. Investīciju piesaiste uzlabos infrastruktūru, nodrošinās ar jaunām darba vietām un ienesīs papildu nodokļus pašvaldības budžetā.

Investīciju piesaistes platformas interaktīvā versija tiks sagatavota 2012.gada sākumā. Līdz tam OBIC apkopos informāciju no interesentiem, kuriem ir nekustamais īpašums (telpas, ēkas, zeme) un kuri vēlētos to piedāvāt investoriem uzņēmējdarbības veikšanai.

Aicināti pieteikties gan privātie īpašnieki, gan valsts un pašvaldības institūcijas visa Ogres novada administratīvajā teritorijā - no Ogres pilsētas, Krapes pagasta, Ķeipenes pagasta, Lauberes pagasta, Madlienas pagasta, Mazozolu pagasta, Meņģeles pagasta, Ogresgala pagasta, Suntažu pagasta un Taurupes pagasta.

Ja jūsu rīcībā ir nekustamais īpašums, kas varētu interesēt investorus, atliekt to reģistrēt OBIC nekustamā īpašuma datu bāzē, aizpildot anketu nekustamā īpašuma reģistrēšanai un nosūtot to uz investiciju.karte@obic.lv.

Pieteikuma anketu var atrast arī OBIC mājaslapā www.obic.lvAr cieņu,
Ilze Linkuma
Ogres Biznesa un Inovāciju Centrs
www.obic.lv
www.protolab.eu