Zied zeme šogad rotājas īpaši!

20.12.2022

Šogad mūsu telpas ir īpaši skaistas un krāšņas! Pieteicāmies konkursam "Uzbur Ziemassvēktus darbavietā ar IKEA Uzņēmumiem" un 600 pieteikumu konkurencē uzvarējām - esam viens no 3 uzņēmumiem, kas tika pie iespējas rotāties patiesi svinīgi.

Burvîgā dāvana, Ziemassvētku radītā gaisotne no IKEA, rotā mūso koprades telpas, dāvinātās zvaigznes mirdz mūsu logos ⭐️ (vairāk par IKEA Ziemassvētku garu darbavietā lasi šeit)

image, 450x320px, 245.05 KB

Savukārt, lai iedvesmotu cilvēkus uz labiem darbiem, atbalstītu viņu iniciatīvu, veidot savu dzīves vidi labāku, arī mēs piedalamies konkursā Ogres novada Egles stāsts 2022 un pie savas telpas namdurvīm esam novietojuši koprades telpas egli.

Mūsu egle ir īpaša ar to, ka rotājumus, iedvesmojoties no Lielvārdes tautastērpu centrs JOSTA, veidojuši mūsu koprades telpas Colabora rezidenti un Zied zeme biedri, radot tos ar savām rokām, ietinot - iepinot sirds mīlestību un kopābūšanas prieku. Papildus, mūsu egles zaros ir sasēduši sirsnīgie ziedzemieši, kuru autore ir māksliniece Linda Kukare-Aldersone bet eglīšu rotājumu lomā tos iedzīvinājuši Santagora art/craft un Valdis Torms!

image, 450x320px, 285.91 KB

Apceļo Ogres novada iedzīvotāju veidotās egles un nāc ciemos arī pie mums!  Zied zeme koprades telpas egle ir atrodas Lielvārdē, Ausekļa ielā 1a un eglīšu sarakstā ar Nr.33! Balsot var skanējot QR kodu, kas iekārts eglītē vai šeit: https://ieej.lv/eglu-stasts-2022

image, 450x320px, 249.49 KB