Biznesa plānu konkurss jauniešiem „Lec biznesā!”

10.10.2011

LEC BIZNESĀ ar Hipotēku banku un iegūsti papildu 1000 vai 500 latu savas idejas īstenošanai!

Ja Tu gibi būt pats sev priekšnieks, pats noteikt, cik daudz Tu strādāsi un cik daudz nopelnīsi, īsāk sakot  - ja Tu jau sen esi izlolojis kapitālu biznesa ideju un gribi dibināt pats savu uzņēmumu, tad šis konkurss ir Tev!

Hipotēku banka jau otro gadu izsludina biznesa projektu konkursu jauniešiem "Lec biznesā!" 


KAS VAR PIEDALĪTIES KONKURSĀ?
Konkursā "Lec biznesā!" var piedalīties jebkurs Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 30 gadiem (ieskaitot). Piedaloties komandai, tajā drīks būt ne vairāk kā 4 cilvēki.

KAS TEV JĀDARA!
Sagatavo savas biznesa idejas aprakstu uz 3 lapām, pieteikumu dalībai konkursā un savu CV. To visu līdz 21.novembrim sūti uz lecbiznesa@hipo.lv

KAS NOTIKS TĀLĀK?
Visas biznesa idejas, kas tiks iesūtītas konkursa pirmajā kārtā, vērtēs konkursa žūrijas pārstāvji. Dalībai otrajā konkursa kārtā tiks virzīti 50 labāko biznesa ideju autori. Lai piedalītos konkursa otrajā kārtā, pretendentiem jāiesniedz konkrēts biznesa plāns savas biznesa idejas realizācijai. Biznesa plāni, kas otrajā vērtēšanas kārtā iegūs visaugstāko novērtējumu, iegūs godalgas.

KAS UZVARĒS KONKURSĀ UN KĀDAS BŪS BALVAS?
Par konkursa uzvarētājiem kļūs 30 labāko biznesa ideju autori un balvās varēs saņemt:

  • 5 balvas - Ls 1000 + biznesa mentors;
  • 5 balvas - Ls 500 + biznesa mentors;
  • 20 balvas - biznesa mentors.


Naudas balvas varēs saņemt tikai tad, ja pretendents dibina savu uzņēmumu un slēdz aizdevuma līgumu ar Banku Starta programmas ietvaros.

KONKURSA KĀRTAS UN TERMIŅI:

  • Līdz 21.novembrim – konkursa pirmā kārta – biznesa idejas apraksts uz 3 lapām, pieteikums un CV jāsūta uz lecbiznesa@hipo.lv.
  • 12.decembris – paziņosim tos 50, kas iekļuvuši konkursa otrajā kārtā. 
  • 13.decembris līdz 6.janvāris – konkursa otrā kārta  –  tās dalībnieki, konsultējoties ar bankas darbiniekiem, sagatavo biznesa plānu. Arī biznesa plāns jāsūta uz lecbiznesa@hipo.lv, kā arī personīgi jāiesniedz tuvākajā Hipotēku bankas filiālē.
  • 24.janvāris – uzvarētāju paziņošana.


Kas ir mentors?
Tas ir pieredzējis uzņēmējs, kas palīdz uzsākt uzņēmējdarbību, daloties savā pieredzē, zināšanās un kontaktos ar jauno uzņēmēju. Uzvarētāji dibina savu uzņēmumu, slēdz aizdevuma līgumu ar Hipotēku banku un iegūst naudas balvu sava biznesa plāna īstenošanai, paralēli cieši sadarbojoties ar savu mentoru.

Ievēro! 
Pieteikumiem, biznesa idejas aprakstiem un biznesa plāniem jāatbilst konkursa nolikumam un Hipotēku bankas Starta programmai.

Uzzini vairāk!
Ja vēlies uzzināt ko vairāk par un ap konkursu "Lec biznesā!", uzdod mums savu jautājumu sadaļā Jautājumi - atbildes. Turpat vari izlasīt arī jautājumus par aizvadītā gada konkursu un uz tiem sniegtās atbildes. Sīkāku informāciju par konkursu lasi šeit!