Aizvadīts Ogres novada 1. NVO forums

07.11.2023

Dalībnieki – vairāk nekā 20 biedrību pārstāvji no Ogres, Lielvārdes, Ikšķiles, Ķeguma, Madlienas, Lēdmanes, Krapes.

4. novembrī mūsu kopstrādes telpās "Colabora Lielvārde" aizvadījām lielisku sestdienu kopā ar  domubiedriem no mūsu plašā novada, tiekoties pirmajā Ogres novada nevalstisko organizāciju (NVO) forumā, lai kopīgi sarunātos, sadarbotos un spēcinātu mūsu novadu.

Ar prieku satikām  daudzus jau zināmus biedrību aktīvistus, bet vienlaicīgi arī iepazīties ar jauniem darīt gribētājiem. Tikšanās bija patiess apliecinājums, ka kopā varam un gribam vairāk! 

Tā ir burvīga sajūta: redzēt un just, ka cilvēkiem nav vienalga, cilvēkiem rūp līdzdalība, rūp iespēja atbalstīt vienam otru, lai kopīgi veicinātu pozitīvas pārmaiņas vietèjā kopienā, teritorijā, nozarē. Secinājums: darot var izdarīt, bet sadarbībā varam vairāk, ātrāk, jaudīgāk! 

Lai arī foruma formāts pēdējos gadus Zied zeme praktizēts netika, kopš 2019. gada PPP biedrība "Zied zeme" aktīvi tikās ar kopienu līderiem, tādejādi veicinot kopienu iniciatīvas, kuras rezultējušās viedo ciemu izveidē, piemēram, Krapē.

Mums jau sen ir skaidrs, ka viens nav darītājs - esot kopā, mēs spējam daudz vairāk un labāk! Tieši tāpēc ceram, ka šis forums ir tikai sākums ceļā uz mūsu visu mērķu piepildīšanu.

Paldies Ogres novada pilsoniskās sadarbības un attīstības biedrībai par parūpēšanos, lai mēs visi varētu sanākt zem viena jumta, sarunāties un ieklausīties viens otrā!