Zemkopības ministrija Lauku attīstības departaments 2019.gada 22.augustā viesojās Zied zemē

26.08.2019

2019.gada 22.augustā viesojās Zied zemē,  iepazinās ar jaunizveidoto koprades telpu CoLabora Lielvārde un iedvesmojās no uzņēmīgiem cilvēkiem, kas realizējuši LEADER projektus Lielvārdes, Ķeguma un Ikšķiles novados. 

2019.gada 22.augustā viesojās Zied zeme,  iepazinās ar jaunizveidoto koprades telpu CoLabora Lielvārde un iedvesmojās no uzņēmīgiem cilvēkiem, kas realizējuši LEADER projektus Lielvārdes, Ķeguma un Ikšķiles novados.
Saņēmām atzinīgu novērtējumu: "Liels paldies Zied zeme 🤝par pasākumu! Pasākums bija lielisks. Satikām spēcīgus, drosmīgus un iedvesmojošus cilvēkus, kuriem ir izdevies realizēt savu ieceri un darbs tiek darīts ar prieku un lielu mīlestību. Pats galvenais, mums ir ļoti liels prieks par jūsu radīto CoLabora Lielvārde. Jums ir izdevies radīt mājīgu vidi, kur ir patīkami uzturēties un darboties. Pozitīvi arī, ka papildus darba videi, tā ir kļuvusi kā sadarbības, pieredzes un izglītojoša platforma.".
Viesiem bija iespēja apciemot Konditorejas studija "Vaniļas debesis" kas ir lielisks piemērs uzņēmējdarbības uzsākšanai. Šobrīd SIA “Vaniļas debesis” konditorejas studijā ir radītas 3 darba vietas un uzņēmums turpina augt!
Savukārt Keguma novads viesi guva ieskatu tajā, ka LEADER ir vērtīgs instruments mazām pašvaldībām, kur pieejamie finanšu līdzekļi veiksmīgi apgūti uzlabojot pilsētvidi un radot jaunas, sakoptas sabiedriskās vietas, atpūtas, apskates un kvalitatīva laika pavadīšanas iespējas visiem novada iedzīvotājiem. 
Tur pat viesojāmies arī pie @cade un Solvita Kūna, kas pateicoties LEADER atbalstam ir kļuvis par lielāko dabīgo ēterisko eļļu ražotāju Latvijā.
Vizīte noslēdzās Ikšķiles Brīvā skola Šeit viesi varēja uzskatāmi baudīt sadarbības spēka augļus un LEADER ieguldījumu izglītības attīstībā un sabiedrības izglītošanā! Kā uzņēmīgi cilvēki var realizēt lielus mēķus, kuri sākotnēji pat varētu šķist utopiski un nesasniedzami.
Izcils organizatoriskais darbs, kas mijās ar neizmērojamu ticību idejai un mēķiem, neizbēgami aizved pie ceļa uz sasniegumiem. LEADER ir motivējošs un pieejams atspēriena punkts lieliem darbiem. Prieks, ka varam dalīties ar sava darba augļiem un iedvesmot ne tikai potenciālos projektu iesniedzējums, bet arī valsts pārvaldes pārstāvjus!
😍
#LEADER #SadarbībāirSpēks #KopāVaramVairāk #radītsZiedZemē